Marja Verschoor-Meijers

Vrouw

Papendrecht

Nederland

Profile Information:

Mijn talenten liggen vooral op het gebied van:
Onderwijs, Geloof
Wat wil je bereiken met Jarsons? Ik wil:
inspiratie, anderen helpen, bemoedigen, pr-mogelijkheden
In welke Jarsons-stap herken je jezelf het meest?
Stap 3: Ontwikkel je talent
Zie je jezelf als introvert of extravert?
Extravert
Zie je jezelf als gevoelig of nuchter?
Nuchter
Biografie
Marja is free lance schrijfster, enthousiast spreekster en auteur van verschillende boeken. Haar werk wordt zowel in Nederland als in de USA uitgegeven. In 2011 ontving haar engelstalige boek Grace of Giving de ‘Readers Favorite’ publieksprijs in de USA voor ‘Best Christian Non Fiction’. Naast een maandelijkse column in Opwekking Magazine schrijft zij wekelijks op haar weblog Frisse Kijk op Oude Waarheden en is zij als mede-eigenaar betrokken bij Jarsons BV. Die betrokkenheid leidde eerder dit jaar tot het opstarten van haar eigen bedrijf Frisse Kijk.

Als ze niet op reis zijn wonen Marja en haar man Jan in de Zuid Hollandse polder, waar zij tijdens het fietsen over de dijk inspiratie opdoet voor haar artikelen en boeken. Samen zijn zij de oprichters van Traveling Light, een stichting die zich ten doel stelt praktische hulp, financiele steun en geestelijke bemoediging te bieden aan bestaande Christelijke organisaties en gemeenschappen in Europa en het Middelandse Zee gebied. Zij ondersteunen liefst kleinschalige projecten. Als vrijwilligers zetten zij zich wereldwijd graag in voor Teen Challenge, een internationale Christelijke organisatie voor drugs en alcohol rehabilitatie met meer dan 1100 centra in 90 landen.

Samen geven Jan en Marja regelmatig praktische en leerzame workshops over het Christelijk geloof tijdens conferenties en seminars in binnen- en buitenland.
Persoonlijke website/blog
http://www.marjameijers.com
Persoonlijke website/blog
http://www.traveling-light.nl
Zakelijke website
http://www.frisse-kijk.nl

Comment Wall:

Load Previous Comments
  • Cora van Dijk

    Hallo Marja,

    Ik heb (nog) geen boeken op mijn naam staan, maar schrijf vooral boekrecensies en daarnaast artikelen (kunst en cultuur), gedichten, korte verhalen en liedsteksten.

  • Sigrid Secherling

    Hoi Marja! Ik heb met plezier rondgestruind in jouw atelier! Je bent creatief op verschillende gebieden, en het werkt allemaal ZO inspirerend!! Dank je wel en succes! Groetjes Sigrie

  • Patrick Dobbelaar

    Dank je, Marja. Ik lees dat je medeinitiatiefnemer bent van jarsons! Tof!
  • Mirjam van Klaarbergen

    Hoi Marja, Wat ontzettend leuk, al zo spoedig een reactie op mijn profiel en plannen, wat heerlijk die persoonsgebonden aanpak. Dankjewel! En absoluut, sinds mijn korte zomercursus van 3 weken afgelopen zomer wist ik dat ik de volledige versie wilde volgen. Alleen wel na mijn studie. Ik wist namelijk dat als ik het tijdens mijn studie zou doen, ik het ontzettend moeilijk zou vinden om weer 'zomaar' verder te studeren, alsof er niks gebeurd is. Na mijn studie sta ik open voor alle mogelijkheden om te kijken wat de toekomst me zal brengen. Op korte termijn is dat mijn studie afmaken. Mijn tante heeft hier al enkele jaren ervaring mee en zegt dat papiertjes meer dan welkom zijn binnen YWAM en andere christelijke organisaties. 
    Ik lees nu het boek 'Ademruimte' van Matthijs. Ontzettend bemoedigend om te lezen wat jullie bereikt hebben met Jarsons door middel van gebed en geloof. Dit helpt mij mijn studie door te komen in afwachting op YWAM! 

  • Shaheeda Abspoel

    Hoi Marja, Wat leuk dat je een berichtje achter heb gelaten. Bedankt voor je compliment. Ik hoop er dit jaar meer uit te halen. Leuk dat je mijn blog apart wilt vermelden! Veel zegen toegewenst en groetjes,

    Shaheeda

  • Hendrik Hamming

    Hoi Marja,

    Ik had inderdaad de instellingen veranderd. Ik heb het nu weer teruggezet omdat ik zag dat het niet echt zinvol is om alleen vrienden te kunnen laten reageren. Voel je vrij om te reageren!

    Groeten Hendrik

  • Nadira

    Hallo Marja,

    Bedankt voor u reactie en steun. Workshops geven is een gedeelte waar NMJ Productions voor staat. Daarnaast wil ik ook producties in de vorm van poetryshows op de planken uitvoeren. Vorig jaar heb ik mijn eerste show: Visions, Thoughts and Dreams in een theater in Amsterdam uitgevoerd. Een poetry show met zang, dans, muziek en beeldende kunst. Dit zal ik binnenkort allemaal toevoegen op deze en op mijn eigen website. Ik wilde u graag het volgende vragen? Ik ben momenteel op zoek naar een geschikte uitgeverij voor het uitgeven van mijn gedichtenbundel. Ik heb een twee talig gedichtenbundel geschreven die kant en klaar is om uitgegeven te worden, alleen ben ik nog op zoek naar een goed bedrijf waar ik het kan uitgeven? Heeft u mischien wat info of tips voor mij?

    Thank u and blessings,

    Nadira 

  • Dennis Schat

    Hoi Marja,

    Ik laat me dopen in de Basis.
    Een laagdrempelige kerk in Apeldoorn.

    Nee ik heb nog geen blog.
    Ik weet eigenlijk niet hoe ik die aanmaak
  • Shan Shan Lim

    Hoi Marja,

    Ik schilder zelf niet, het trekt mij wel (want ik hou ook van tekenen en schrijven), maar op 1 of andere manier is de drempel om te schilderen heel hoog. Schilder jj? Ik las op jou atelier dat je boeken schrijft! Leuk! Ik heb sinds een paar jaar een gedachten om een boek te schrijven....vooral over wat God in mijn leven heeft gedaan...om anderen te bemoedigen. Maar ook daar is nog niks van terecht gekomen. Is het moeilijk om een boek te schrijven? Mocht je nog tips hebben, dan hoor ik het graag van je! groetjes, Shan Shan

  • Gert-Jan van den Oever

    Marja, je vroeg of ik met holistisch onderzoek bedoel: balans in geest, ziel en lichaam. Dat is niet het geval. Mijn onderzoek betreft functionaliteit van consumenten producten en het holistisch karakter zit hem in het meenemen van alle bijdragen aan de functionaliteit, in plaats van maar 1, 2 of 3 bepalende factoren te onderzoeken. Er komen erg leuke,totaal onverwachte, maar vertrouwelijke resultaten uit. Wat ik erover kwijt mag, staat in wetenschappelijke publicaties waar ik (co) auteur van ben. hg  Gert-Jan van den Oever

  • marja paauwe

    Hallo Marja, wat leuk dat je reageert in de eerste plaats en ja, de naam Marja hoor je niet meer zo vaak meer he tegenwoordig...

    Ik ben nog niet zo weg wijs hier op Jarson...duurde ook een half uur voor ik wist hoe ik terug moest reageren...tja...alles op zijn tijd...Ik heb je blog even snel doorgelezen en bekeken...erg creatief volgens mij...dat ben ik niet zo...maar ook gaaf dat je boeken schrijft...het is mijn wens misschien ooit eens mijn verhaal weer te kunnen geven in een boek.. hoe en wat weet ik niet hoor...ik ben niet zo'n schrijfster...althans ik heb geen idee hoe ik dat moet aanpakken, t is nogal veel en ingewikkeld..maar ergens heb ik de hoop andere vrouwen ermee te kunnen bemoedigen, te helpen...maar goed...God weet het en wie weet...haha...ik moet nu zo weg maar ik zal nog es rustig je blog lezen...lieve groet, marja

  • Elma Hoste

    Dank je wel, voor je bemoedigende woorden Marja. Je gebruikt je talent om iedereen te enthousiasmeren heel goed zie ik, naar alle reacties hier onder mij. Het is fijn als iemand je welkom heet. Moet nog even goed mijn weg vinden hier maar dat zal na een tijdje wel lukken denk ik. Leuk dat je ook op mijn site heb gekeken! Helemaal leuk dat je het over boeken illustreren hebt want daar gaan mijn gedachten ook wel eens naar uit,maar het is nog niet zover gekomen. Maar wie weet. Groeten, Elma

  • Jan de Rooij

    Voor alsnog droom en spui ik ideeën in het Zeeuws(e), dus blijft gospel@sea ook nog even een zeeuws project. :-)

  • Jean-Jacques Kurvers

    Hallo Marja, bedankt voor je bericht; ik heb op je profiel gepiept en amaai zeg , met zovéél bezig ??? Jongeren proberen van de drank & drugs te krijgen ,daar zou ik ook nog aan mee willen werken. Vooral omdat mijn (oude ik) daar jaren afhankelijk van is geweest. God-zij-dank, ben ik daarvan verlost (een wonder) , wat meer dan één hoor . Ik zie nu wel waar de HEER mij naartoe leidt. Zo , fijne dag verder nog en GOD'S rijkelijke Zegen . Jean-Jacques

  • Jean-Jacques Kurvers

    Heu, nee, nu speel ik niet meer in 'n band . De politie heeft onze bassist gewurgd (echt waar) Comipé p is bezig met een reconstrutie en onderzoek . We zijn uitéén gegaan . Maar nu ben ik vollenbak bezig met de laatste nieuwe liedjes van Opwekking 723 tot 734, ik ben 'n heele tijd uit geweest ook hierin . Maar in onze RHEMA-gemeenschap hebben we nog geen muziekanten en zingen we met de Cd's mee. De bedoeling is natuurlijk om zelf te kunnen spelen .Maar ben er mee bezig hoor . Grtjs J-J

  • Frank van Veen

    Bedankt voor het bemoedigende Welkom!

    Wij hopen volgende week vrijdag de website online te hebben.

  • Frank van Veen

    Dat is dus www.bronvanhoop.nl 

    U kunt daar lezen dat wij hulp bieden aan vrouwen en dan met name vrouwen met kinderen. We zijn momenteel bezig met het verkrijgen van een pand om een tijdelijk thuis te kunnen bieden aan onze doelgroep. Dit is hard nodig, want er zijn steeds meer(1-ouder-) gezinnen die op straat komen. Wij helpen de hulpvragers niet alleen met een thuis, maar ook met een programma om weer zelfstandiger in de maatschappij te kunnen functioneren.

    Voor meer info: info@bronvanhoop.nl 

  • Stefanie Nap

    Hai Marja ik heb t artikel op cip gelezen! Prachtig en het laatste gedeelte herkenbaar voor m, n man en mij.... wij kunnen helaas ook geen kindje krijgen ivm dat ik t pco syndroom heb. Erg heftig maar we beseffen nu ook dat God wellicht andere plannen met ons heeft en bidden daar ook voor! Wel hebben we de keus gemaakt om een kindje te sponsoren via stichting compassion op die manier kunnen we toch een heel klein beetje papa en mama zijn.
    Echt mooi om te lezen dat je nu echt God in leven mag hebben!!!!
  • Mieke Maria Beiler

    Hallo Marja,

    Dank voor je welkom! Leuk om te lezen waarin jij actief bent!

    Ja, dromen blijven er altijd! We hebbende afgelopen 18 jaren veel gereisd en ons verlangen is om Glory Celebrations te doen in Nederland, Engeland en de USA. We hebben daar al jarenlang gezaaid....We verlangen om verder te gaan met het brengen van heling van de ziel!

    www.glory.vpweb.nl Je kunt daar mijn BLOG lezen!

    Verder ben ik een half jaar geleden gestart met het geven creatieve coaching. Kijk maar op mijn site:

    http://www.dreamdance.vpweb.nl

     

     

     

     

  • Eefje Torsius

    hallo Marja, ik hoop dat ik nu op de juiste manier een reactie achterlaat, ben nog helemaal niet thuis op Jarsons.. bedankt voor je welkom! ik heb juist recent mijn baan opgezegd als casemanager in de schuldhulpverlening en ben volop in de voorbereidingen van mn eigen bedrijf bezig. Mijn site is: www.credo-info.nl (kan zijn dat deze af en toe onder constructie is want er blijven nog steeds verbeteringen boven tafel komen, maar het komt binnenkort vast toch helemaal goed) Er zijn nog een aantal hobbels te nemen omdat er via de wettelijke weg nogal wat regelgeving bij is gekomen rond het hele verhaal van inkomensbeheer en beschermingsbewind, maar ik heb er vertrouwen in dat ook die hobbels genomen gaan worden, hoe dan ook... Nu ik zo even over de site heensurf, zal ik er binnenkort zeker vaker op gaan kijken, want het ziet er allemaal erg leuk uit!! Zodra mijn baan wegvalt (medio april), verwacht ik in de eerste instantie het echt wel even wat rustiger aan te kunnen doen... Dus wie weet, tot later!!

  • Denise Gorzeman

    Hallo Marja,

    Als er tijd voor is geef ik -nu nog vrijwillig- spreekbeurten en mijn getuigenis. Mijn bedoeling hiermee is om aan anderen iets te mogen vertellen over vrouwenhandel en prostitutie. Aangezien de wereld waarin wij leven een wereld is met een zeer groot seksualiteitsgehalte, hoop ik dat ik hiermee ook vrouwen en meiden mag bereiken die nog vastzitten in de wereld van gedwongen prostitutie, vrouwenhandel e.d. Mijn wens is om ze dan ook iets mee te geven van Gods' liefde en aan hun duidelijk te maken dat hij ook van hen houdt..

  • Angelo Thode

    Hi Marja, bedankt voor jou leuke reactie. misschien kunnen wij idd iets samen gaan doen. Jij tekenen en design en ik het project realiseren en afwerken.

    Wellicht kunnen wij een keer afspreken om van gedachten te wisselen.

  • Elisabeth (Ella) de Boer

    Hallo Marja,

    Dank voor je reactie.

    Ik heb inderdaad opdrachten aangeleverd voor tijdschriften. Dus, laat maar weten als je van mijn diensten gebruik wilt maken en een 'spannende' opdracht hebt!

  • Hermien Gorlitz

    Dank je wel voor het compliment. Ga vandaag even Jarsons ontdekken.

  • Carel Verschoor

    Marja laat eens wat horen, Carel Verschoor

  • Carel Verschoor

    Marja, bedankt voor de acceptatie, buiten dat zou ik nooit een echte Verschoor kunnen weigeren. Dadelijk wordt ik opgehaald, maar graag kom ik op de site terug,dan kan ik ,indien je daar prijs op stelt, een foto sturen van het fam. wapen van de Verschoors. Je hoort van me, gr. Carel Verschoor

  • Carel Verschoor

    Ben trouwens heel benieuwd naar het te schrijven boek, zelf heb ik ook een concept gemaakt, met het idee om dat uit te geven. Door omstandigheden ben ik veel van het geschreven materiaal kwijt, maar...dat komt terug. De titel zou zijn: God gezocht. Daarin zou mijn levensverhaal staan en ervaringen die ik heb opgedaan in de periode dat ik actief lid was van de orde der Vrijmetselaren. Buiten de daar behaalde graad van Meester, was mijn taak binnen de loge als zijnde bibliothecaris. Veel geleerd, doch veel gelukkiger toen ik besloot de ,,loge,, te sluiten en mijn tijd te weiden aan onze God. Vandaar, en gezien deze ervaringen is mijn interesse groot omtrent jouw plan. Marja, ik stel het op prijs als wij contact houden en op een gepaste wijze onze raakvlakken naast elkaar te leggen. Via de mail ben ik altijd bereikbaar, en indien jij dat wenselijk vind, kunnen wij t.g.t. onze telefoon nummers uitwisselen. Voor elke vraag mag je altijd contact opnemen, met een oprechte groet, Carel Verschoor

  • Betsie Hoftijzer

    Dank je wel Marja!
  • Benita Blaak-Ritmeester

    Hoi Marja,

    Het was een gezellige avond, maar niet met het gewenste resultaat qua bezoekers. De omzet was slecht en dan had ik nog veel verkocht in verhouding met andere standhouders! Maar, ik heb er wel een standplaats op een braderie in Sliedrecht aan overgehouden. Dat is op 15 juni a.s. Vreemd eigenlijk, dat je het niet in de krant hebt zien staan. Wellicht was de publiciteit toch niet zo fabuleus als dat ze deden voorkomen :-(. Maar ja, geeft niks, het was leuk! Afgelopen zaterdag heb ik voor stichting ORA in Nieuw Lekkerand gestaan, dit maal met veel succes en we hebben een mooi bedrag bij elkaar gekregen.

  • Mireille Cicilia

    Hallo Marja bedankt voor berichtje. Mijn Blog is mireillecicilia.wordpress.com

    Groet,

    en hopelijk tot gauw

     

  • Magda de Haan

    Hallo Marja,

    Wat fijn dat je me welkom heette, vond het hartverwarmend.

  • Martha

    Ha Marja,

    Dank je wel! Met Hem kunnen we bergen verzetten!

    Soms zou ik alleen willen dat ik de weg zou kunnen zien, dat ik weet dat de terleurstellingen daar ook bij horen. Dat God me daardoor sterk wil maken, of wil Hij me juist zeggen dat dit niét de goede weg is?

    Sorry, dit was niet als klaagzang bedoeld.

    Wil je voor me bidden?

    Thanks!!

  • Carel Verschoor

    carel/fam.wapen/img827209004 (kopie).jpeg

    hoop dat dit lukt, gr. Carel Verschoor

  • Carel Verschoor

    carel/fam.wapen/img827209004 (kopie).jpeg

  • Jules Duseigneur

    Shalom Marja,

    Voor zover ik weet niet. Ik krijg deze avond nog bezoek van iemand die een messiaanse huisgemeente heeft, ongeveer 30 km van hier. Helaas heb ik zelf geen auto, en met het ov is het niet haalbaar om er de sjabatbijeenkomsten 's avonds bij te wonen.

    Ik ben wel bereid om mijn huisje in Heule open te stellen voor iedereen uit het Kortrijkse om bijeen te komen en de Schriften te bestuderen. Ik ben geen theologisch gestudeerd persoon en haal al de wijsheid van YHWH uit de schriften via internet en messiaanse groepen.

    ik hoor nog wel van je.

  • Annet Auf der Haar

    Hallo Marja,

    bedankt voor je reactie. Ik zoek eigenlijk alleen maar mensen die ook veel hebben aan dergelijke christelijke zelfhulpboeken, maar ik weet niet zeker of ik hiervoor op de juiste site zit.

     

    groetjes, Annet

     

  • Annelies Volgers-Donker

    Goedemorgen Marja,
    Helemaal verrast, want ik ben natuurlijk helemaal nieuw bij Jarsons en snap ook nog niet precies hoe alles werkt, was ik toen ik zag dat er iemand had gekeken naar mijn atelier! Alleen dat is al een bemoediging! Bedankt voor je hartelijke commentaar. Leuk begin van de dag ;)
    Groetjes, Annelies
  • else van scheppingen

    Hoi Marja, ontzettend leuk dat je me welkom heet!

    Ook ik zit pas bij Jarsons en moet nog even de weg leren kennen.

    Bedankt voor het compliment over mijn bijzondere werk, dit werk is een passie  voor mij, ben hier echt op me plaats. Groetjes Else

  • Marit van Hunen

    Ha Marja

    Dank je wel voor je fijne reactie! Ik ben enthousiast en geloof in de mogelijkheden, maar nog groen op het ondernemersgebied, ik ben erg benieuwd hoe ik in het hele verhaal mijn weg verder zal vinden en vond deze site. Ziet er insprirerend uit. Ik ben benieuwd welke contacten hieruit zullen voortkomen. Super om ergens terecht te kunnen voor feedback en goede raad

  • Lydia de Jongh

    Hoi, dank je!
    Ja ik vind het een stoer platform! En heb het beetje gepromoot op fb :)

  • Petra Theunisse

    Hoi Marja, dank je wel nog voor je reactie op mijn profiel! Ik wist niet dat dat bestond: gedicht wedstrijden.

    De gedichten zijn vrij persoonlijk en soort Psalmen voor mezelf! Maar ben wel benieuwd waar ik het kan vinden, ik hoor het wel.

    dank je wel!

  • Jos Joseph Johannes Refo

    Dank voor je reactie, Marja! Alle eer aan de Heer! 

  • Henriëtte van Dort-Kramer

    Hoi Marja,

    dank voor je welkommail en reactie op mijn website. Ben benieuwd wat je er bijzonder aan vindt, hoor het graag! 

    groeten Henriette

  • Henriëtte van Dort-Kramer

    thnx hoor ik graag. Leuk dat je ook zo enthousiast bent over fotograferen. Zelf ook megaveel foto's vanuit hobby op reizen en omgeving gemaakt. Begin ze nu in te passen in mijn (digitale) producten. Een wens die ik al heel lang had, geeft weer inspiratie! 

    groet

  • Karien Geluk

    Bedankt Marja, ik vond het ook leuk je te ontmoeten.

    Ik lees je blog via Women Only en je columns in Opwekking.

    Prettig ook om naar je te luisteren, heel echt en oprecht en herkenbaar.

    Waarvoor dank ! groet en goede week, Karien Geluk

  • Ria Nieuwenburg

    Hoi Marja, ik lees je opmerking nu pas, ben de laatste tijd erg druk met m'n werk en verhuizing dochter, maar ik heb nu nog geen mensen om mij te helpen. binnenkort wil ik een wat duidelijker uitwerking van deze droom op Jarsons zetten, met concrete ideeën. Op dit moment doe ik eens in de maand een ochtend bij mij thuis om een begin te maken. Ik geloof dat er veel behoefte is aan zo'n plek. niet alleen creatief, maar vriendschap/delen met elkaar. op dit moment is het grootste struikelblok om te beginnen een ruimte....

  • Sifra van Hees

    Hai Marja! Ja die heb ik wel :) de laatste tijd kom ik er wel veel minder aan toe, in principe had ik veel meer werk maar een deel daarvan ben ik recentelijk kwijtgeraakt. Je zou even kunnen kijken op http://jesusfreaked.wordpress.com. Dat is wel allemaal engels :) Gods zegen!
  • Patrick Vink

    Bedankt Marja :D

    Met het weinige dat ik heb poog ik ook van alles te doen. Of het nu iets uit mezelf is of een kaartje, bezoek, of tas boodschappen bij iemand brengen die het minder heeft. Veel kan ik niet doen maar gebed kan ik altijd opzenden naar de Heer met de vraag om te willen voorzien. Die bestemming en het doel wat God voor me heeft vind ik vast wel... Zegen! en hartelijke groet, Patrick

  • Esther

    Hoi Marja,

    Bedankt voor uw reactie. Nu ben ik ook heel benieuwd naar uw site:) 

    Veel zegen in uw werk.

    Groetjes,

    Esther  

  • Willem Folkersma

    Bedankt voor je reactie, ikzelf Ben (nog) niet echt iemand die sleutelt vooral het terrein hier in Canada vind erg mooi. Ik heb zelf een Toyota 4Runner uit '93 de auto 4x4 Toyota vind ik toch wel het mooist!