Fotografie, autonome kunst, ilustratie, onderwijs, blog
Profile Information:
Mijn talenten liggen vooral op het gebied van:
Kunst & Entertainment, Onderwijs, Familie
Wat wil je bereiken met Jarsons? Ik wil:
aanvulling, anderen helpen, een baan, klanten of opdrachten, pr-mogelijkheden, samenwerking, materiaal
In welke Jarsons-stap herken je jezelf het meest?
Stap 4: Promoot je talent
Zie je jezelf als introvert of extravert?
Ambivert
Zie je jezelf als gevoelig of nuchter?
Gevoelig
Wat wil je nog meer kwijt over je zelf (bijv. visie, droom, bijzonderheden, inspirators, ...)?
L O T I is kort voor Living On The Island.
Grondlegger van de Loti-movement is Rianne Hartman. L O T I staat voor een 'eilandleven' met de nadruk op het gezin, de natuur, het creëeren en het groeien en ontdekken van het leven en de zingeving ervan. Leven zonder afleiding, eenvoudig genieten, buiten de ratrace. Maar waar L O T I vooral voor is opgezet; om het eiland Schouwen Duiveland op de kaart te zetten in al zijn charmes. Te denken valt aan de rijke natuur, de vele evenementen, de talloze horecaplekken, de sport, de cultuur, de kunst, de mensen en zoveel meer. Dit alles wordt begeleid met mooie foto's, wat tekst en evt een vlog.
L O T I wordt de plek waar men schouwen-duiveland kan leren kennen vanuit het oogpunt van een doorsnee gezin, wier leven met name afspeeld op Schouwen-Duiveland. Hierdoor kan de bezoeker zich meten met een eventuele vergelijkbare situatie. De bezoeker kan zich een beter antwoord formuleren op vragen als: Zal ik Concert at sea bezoeken met mijn partner? Hoe zou het zijn om te winkelen in Zierikzee? Waar haal ik het lekkerste ijs deze zomer? Is het leuk om lid te worden van de plaatselijke bibliotheek? Zijn er ook workshops te doen op het eiland? Zou ik er willen werken, wonen, verblijven? Hoe is Schouwen-Duiveland in de winter? enz.
L O T I streeft naar een groot (internationaal) bereik. Er zijn meerdere redenen om L O T I te volgen: kortingen, fotografie, lifestyle, diy, verblijf of vestigingsplannen etc. Wanneer we dit grote bereik weten te bewerkstelligen is L O T I een interessante etalage voor ondernemers, gemeente en andere partijen. L O T I wordt de plek voor exposure van uw dienst, product, voorziening, locatie, persoon etc. Het "modelgezin" Hartman bezoekt en deelt hun ervaringen op de online kanalen, facebook, instagram, youtube en het blog in de vorm van tekst en beeld. Échte mensen, voor geloofwaardige content.
L O T I is de plek voor exposure, like en win acties, kortingsacties, cadeautjes, Interviews, meet&greet, vlogs. Help ons GROOT te worden en volg onze kanalen.
Interesse en benieuwd of L O T I iets voor jou kan betekenen? Neem vrijblijvend contact op!
mailto: riannebakker1988@hotmail.com of bel 0638128722
Ik ben eerlijk egzegd het beste in verkopen, maar kan de andere kant van de lijn ook prima aan. als ik op zoek moet naar interessante stoffen voor een redelijke prijs dan verwacht ik wel dat ik daar in zal slagen.
erik huijzer
Hoi Rianne,
Ik ben eerlijk egzegd het beste in verkopen, maar kan de andere kant van de lijn ook prima aan. als ik op zoek moet naar interessante stoffen voor een redelijke prijs dan verwacht ik wel dat ik daar in zal slagen.
momenteel ben ik mijn eigen bedrijfje gestart.
Kijk eens op www.erikhuijzer-salessupport.nl
je kunt me ook bellen hoor met je vragen;
06-25416694
met vriendelijke groet
Erik Huijzer
27 Aug 2013